9/24/2018 09:42:00 AM

Marita Surma Majewska

Cześć Witam Czołem!
Tu znowu ja, no a któż by inny:)
Dzisiaj poruszymy pewny temat, a w sumie to osobę, którą jest Marita Surma Majewska.
Szczerze dlaczego robię o niej post?
Jest 23:01  21 września, a ja wciąż nie mogę spać, i oglądam ich wszystkie filmy które pominęłam, bo najzwyczajniej nie miałam na to czasu. Pewnie kojarzycie aferę, która wynikła ponad roku na temat siostry Marity czyli Klaudii. Wielka afera i te sprawy... pomińmy to, a więc do czego dążę.
Tak sobie oglądam ich filmy, i powiem wam szczerze, że są mega zajebiści. Spoko osoby, na właściwych miejscach, w właściwym show biznesie.
Podziwiam Maritę za to jaką jest osobą, za jej charakter, upór, osobowość , a także intelekt. Może ktoś pomyśli że pisze to po to, aby nabić sobie parę follow, czy komenatrzy bo wybrałam tak znane osoby. Otóż nie! Lubię pisać, sprawia mi to wielką przyjemność, ale temat jakim jest Marita wzbudza wiele kontrowersji. Nie sądzicie? Znana, ładna, w sumie to mega ładna 25,26-letnia kobieta w sumie to nie wiem tak na prawdę ile ma at, ale coś w tym przedziale jak podałam, udana gwiazdka show biznesowskiego instagrama. No któż by nie chciał być tak fajny jak ona? No każda z nas, a w sumie także wysportowana bo trzeba to zaznaczyć, że ma babka potencjał i silną wolę! I takie osoby głęboko szczerze szanuję. Tak jak też jej męża Daniela Majewskiego, który jest spoko ziomeczkiem. Mega ciężko zapracowali na to co mają. Marzy mi się, zobaczyć ich na żywo bo nie miałam jeszcze okazji tego uczynić. Kilka małych sesji które zostały robione w Los Angeles wam przedstawię, tak szybko po krótce.


A tu moje małe przerobione tak na szybko:Dobra zmykam już, papapa do następnego!

6 komentarzy:

 1. Podziwiam Maritę bardzo, bo szczerze mówiąc.. ja osobiście zapewne po takiej aferze nie wróciłabym do internetu. Fajnie, że wróciła i robi to co kocha dalej, a najbardziej cieszy mnie to, że wróciła do blogowania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Doskonała 21 letnia dziewczyna :) A tej Majewskiej to nie znam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podziwiam ją naprawde że po tym robi dalej to co kocha.

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie, bardzo ciężko zapracowali na swój sukces, zwłaszcza Daniel, który zyskał grono obserwatorów dzięki znanej już w social mediach dziewczynie, z którą zaczął się spotykać. Gdybym była inna, nie byłabym sobą - to jest właśnie kwintesencja intelektu Marity.

  OdpowiedzUsuń
 5. Warto doceniać takie osoby :)
  Szczerze mówiąc o Maricie dowiedziałam się stosunkowo niedawno, ale jej profil na Instagramie bardzo mnie zaciekawił.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń
 6. NieNwiem co to za jedna. Chyba ze byla kiedyś w programie u Kuby Wojewódzkiego ze swoim facetem?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 lifestyleblog , Blogger